Kurallar

Kullanım Şartları

Coleries'in hizmetlerinden herhangi birini kullanarak veya bunlara erişerek, Coleries'in Şartlar ve Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Şartlar ve koşulların herhangi birine uymadığınız takdirde, bu siteyi ve/veya hizmetlerimizin tamamını kullanmanız veya bunlara erişmeniz yasaktır.

Ticari markalar ve telif hakları

Minecraft içeriği ve materyalleri, Mojang AB veya lisans verenlerinin ticari markaları ve telif haklarıdır. Tüm hakları saklıdır. Bu site Coleries'in bir parçasıdır ve Mojang AB'ye bağlı değildir.

Kayıt

Herhangi bir Coleries hizmetine kaydolarak şu şartlar ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız:

Coleries, herhangi bir kullanıcı adını reddetme veya engelleme hakkını saklı tutar.

Hüküm ve Koşulların Değiştirilmesi

Bu hüküm ve koşulları zaman zaman önceden bildirmeksizin değiştirme hakkımız saklıdır. Değişikliklerden haberdar olmak için bu Kullanıcı Sözleşmesini periyodik olarak gözden geçirmenin sizin sorumluluğunuz olduğunu kabul edersiniz. Bu tür değişiklikler sonrasında bu siteyi kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen hüküm ve koşulların onaylandığını ve kabul edildiği anlamına gelir.

Kullanıcı Sözleşmesi

Belirlenen herhangi bir ürünü fiyatını, önceden haber vermeksizin veya bildirmeden değiştirme hakkımız saklıdır. Ayrıca belirli bir ürünün içeriğini değiştirme hakkını saklı tutuyoruz - belirli bir ürünün özellikleri değişebilir ve eğer değiştirirsek eski ürün özelliklerine sahip olamayacaksınız. Ürün özelliklerinin veya marketteki herhangi bir öğenin geçerli bir sunucu dengeleme nedeni olmadan değiştirilmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Personeli, sahipleri, bilişim sahiplerini, reklamverenleri, memurları, yöneticileri, çalışanları, ortakları ve bu sunucunun personeli ile ilgili diğer tüm taraflarına tazmin etmeyi kabul edersiniz. Bu şartları kabul ederek, satın alma işleminizle ilgili olsun veya olmasın, sunucu personeline herhangi bir dava açmamayı veya başka bir yasal zorluğa girmemeyi kabul edersiniz.

Bu web sitesini ve sunduğunuz hizmetlerin veya içeriğin kullanımının kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve size sunduğunu anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Size olduğu gibi sağlanmıştır ve satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk ve ihlal edilmeme garantileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık veya zımni her türlü garantiyi açıkça reddederiz. Ne biz ne de hizmete katılan herhangi birinin herhangi bir şekilde profesyonel tavsiye sağladığını ve dolayısıyla bu tür tavsiyelerin veya herhangi bir bilginin kullanılmasının sadece kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve hiçbir şekilde sorumluluğumuz olmadığını anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Bazı yargı bölgeleri, zımni garantilerin feragatnamelerine izin vermeyebilir ve yukarıdaki feragatname yalnızca zımni garantilerle ilgili olduğu için sizin için geçerli olmayabilir.

Kâr, zarar, şerefiye, kullanım, veri veya diğer maddi olmayan zararlar da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere doğrudan, dolaylı, özel, tesadüfi, dolaylı veya örnek niteliğindeki zararlardan sorumlu olmayacağımızı açıkça anlıyor ve kabul ediyorsunuz. (I) Hizmetin kullanımı veya yetersizliği, (II) Hizmetten yararlanılması veya kullanılmaması, (II) Girilen herhangi bir işlemden kaynaklanan ikame mal ve / veya hizmetlerin yerine getirilmesinin maliyeti. (III) Veri iletimlerinize izinsiz erişilmesi veya değiştirilmesi, (IV) Hizmetle ilgili herhangi bir üçüncü tarafın ifadeleri veya davranışları veya (V) hizmetle ilgili diğer hususlar. Belgedeki şartları kabul ederek, personel, yönetim, yöneticiler, üyeler, mal sahipleri veya bu sunucunun herhangi bir ana bilgisayarı ile ilgili herhangi bir kimseye veya herhangi bir şeye karşı herhangi bir işlem yapma hakkını kullanmaktan da feragat ettiğinizi unutmayın. Ayrıca, bu belgenin herhangi bir kısmının geçersiz olduğu veya uygulanamaz olduğu tespit edilirse, geçersiz olduğu veya uygulanamayan parçaların tamamen geçerli ve bağlayıcı olacağı kabul edilir.

Tüm çalışanlar uygun izinlerle, sizi zorla bırakmadan, kalıcı veya geçici olarak, sizi engelleme veya erişiminizi kısıtlama hakkını saklı tutar. Kurallara uyarsanız, hiçbir zaman yasaklanmayacaksınız, sade ve basit.

Coleries Network'ün sahip olduğu sunucularda ve oyunlarda kaydedilmiş içeriklerde herhangi bir korkunç hack, sızıntı, iftira veya kötü niyetli davranış kullanılamaz. Söz konusu kuralları ihlal eden içerik için, Coleries Network'e yaratılan herhangi bir çalışmayla ilgili tüm hakları geri alınamaz bir şekilde verirsiniz ve ahlaki haklar dahil olmak üzere tüm haklarınızdan feragat edersiniz veya aldatma veya diğer kötü niyetli ve yıkıcı faaliyetler içeren içeriğe ve tüm önceki haklarınızın sizin hakkınızda olduğunu anlarsınız. Söz konusu içerik kaybedilmiş olsa bile.

Geri ödeme politikası

Tüm satışlar kesindir, iade yapamaz, durduramaz, sunucuyu ödemenizi geri ödemesi için geri almak için gerekli herhangi bir yolla kredilendiremezsiniz. Bunu yaparken sunucu/forumlarda devam etmekte olan hesabınıza izin vermeme ve başka kredi yükleme işlemlerinin eklenmesine veya alınmasına izin vermeme hakkımızı saklı tutarız. Zorla geri ödeme durumunda tazminat almak için gerekli yasal veya tahsil işlemlerini yapma hakkımızı saklı tutarız.